עדכוני המועצה של ארגון הרוקחות בישראל

שלום רב,

במהלך הכנס השנתי יתקיימו בחירות למועצה החדשה לשנים 2016-2017.

ברצוני לעדכן אתכם לגבי הפעילויות שבוצעו במהלך השנתיים האחרונות במסגרת הארגון, וכן לגבי פרויקטים שונים שקודמו והבשילו במסגרת המועצה הנוכחית.

כידוע, לארגון קבוצת פייסבוק פעילה מאוד המונה כ-2,700 חברים. באוגוסט 2015 נערך מפגש בין נציגי המועצה לחברי קבוצת הפייסבוק. המעבר מהמרחב הווירטואלי לפגישה ממשית אפשר לרוקחים לשאול שאלות הקשורות לפעילות הארגון, להעלות נושאים שונים ונקודות "כואבות". הארגון כבר החל לפעול כדי לשפר חלק מהנושאים שהועלו במפגש זה.

אם לא הצטרפתם עד כה לקבוצה, עכשיו זה הזמן….

בנוסף, ברצוני להזכיר שלארגון הרוקחות יש אתר אינטרנט – www.psi.org.il. באתר האינטרנט תוכלו להתעדכן לגבי פעילויות שונות, קורסים, מפגשים, והטבות לחברי הארגון.

עדכונים מקצועיים ולמידה הם חלק חיוני והכרחי להתפתחות המקצועית.

בשנתיים האחרונות נוספו קורסים ופורומים חדשים:

כל זאת, בנוסף למפגשי הפארמה קלאב המרתקים שנפרסו מדרום לצפון, פורום רוקחות בתעשייה, קורס לימודי המשך בהתכתבות, מגזין הקפסולה ועדכוני הקפסולה.

תקנון ארגון הרוקחות עודכן ואושר על ידי רשם העמותות ב-2015. כפועל יוצא מהעדכונים, נערכות השנה לראשונה בחירות למערך הקליני במסגרת ארגון הרוקחות בישראל.

הוועדה המקצועית פועלת על מנת לקדם את מקצוע הרוקחות ולהתאימו למציאות העכשווית. במסגרת זאת, הוועדה שואפת להרחיב את סמכויות הרוקח, למצוא פתרונות לבעיות נקודתיות ולהגיב או להשפיע על נוהלי משרד הבריאות במצבים נדרשים.

להלן פירוט הפרויקטים אותם קידמה הוועדה המקצועית:

פירטנו כאן את פעילות הוועדה על קצה המזלג. ברצוני לציין, שהוועדה תשמח לקבל מרוקחים פניות הקשורות לנושאים מקצועיים. אם הנושא ימצא ראוי ומתאים, הוא יטופל על ידי הוועדה.

בהזדמנות זאת אני שולחת תודות לחברי ההנהלה והמועצה היוצאים (2014-2015), ראשי וחברי הוועדות, מאיה, הילה ולחברי ארגון פעילים על שנתיים גדושות בעשייה ופעילות ברוכה לארגון.

ומאחלת הצלחה למועצה החדשה שתיבחר.

בברכה,

אורית בילין

 מזכירת ארגון הרוקחות